Movies
Ratings
1307
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5