Titles you rated
StrangerRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Yellowstone Season 1Rated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Alien: EarthRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
YouRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0