Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 4.5
MontageRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Yowamushi Pedal: The MovieRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.0
RangoRated ★ 3.5
Straight Outta ComptonRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0