Titles you rated
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.5
From Paris with LoveRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0