Movies
Ratings
20
In TimeRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5