Movies
Ratings
304
Furious 7Rated ★ 2.5
SpectreRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Jason BourneRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.5