Titles you rated
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0