Titles you rated
- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 5.0
My Beautiful BrideRated ★ 3.5
My Love Eun DongRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.5