Movies
Ratings
247
Children of MenRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 3.0
Point BreakRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5