Titles you rated
Familiar WifeRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Becoming a BillionaireRated ★ 3.5
Still, Marry MeRated ★ 3.5- Family's HonorRated ★ 3.5
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5
He Who Can't MarryRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 3.5- Invisible ManRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0