Titles you rated
Jack the Giant SlayerRated ★ 1.5
ArrivalRated ★ 4.0
Seventh SonRated ★ 1.0
Your Name.Rated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 2.0
All for the WinnerRated ★ 3.5
HeroRated ★ 3.5
The DefenderRated ★ 3.5- My Father Is HeroRated ★ 3.5
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.0
FearlessRated ★ 2.5
Drunken MasterRated ★ 3.5
Police StoryRated ★ 3.5
SPL: Kill ZoneRated ★ 3.5
Flash PointRated ★ 3.5