Titles you rated
AssemblyRated ★ 3.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 1.5
The EnglishRated ★ 4.5
The GuestRated ★ 3.5
Real Estate ExorcismRated ★ 2.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Chrono CrusadeRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0