Movies
Ratings
442
Sing StreetRated ★ 3.0
Take PointRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 2.5
American BeautyRated ★ 2.5
Primal FearRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
John WickRated ★ 2.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 2.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0