Titles you rated
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Black Lagoon: Roberta's Blood TrailRated ★ 5.0- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 5.0
- Salyers SpecialRated ★ 4.5
Hellsing UltimateRated ★ 4.5
Hunter X Hunter OVARated ★ 4.5- Slayers ExcellentRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5