Titles you rated
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.5
The Hating GameRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.5
ReboundRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
SoulRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0