Movies
Ratings
60
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.5
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Superman ReturnsRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 4.0