Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
The MummyRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 1.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 2.0
You Call It PassionRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.5