Titles you rated
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 0.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Fantastic PlanetRated ★ 3.0
Allegro non troppoRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
THE iDOLM@STER MOVIE: Beyond the Brilliant Future!Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.5
Mulan IIRated ★ 3.5
ChefRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5