Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 4.0- WATER BOYS 2005 SummerRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Hellsing UltimateRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 3.0
- The Treasure IslandRated ★ 3.5
- The PhantomRated ★ 2.5