Titles you rated
Billy ElliotRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 1.0
TyphoonRated ★ 3.0
GamerRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
JobsRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
The VillainessRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 1.5
MotherRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 1.5