Movies
Ratings
250
The Man Standing NextRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
HindsightRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 4.0