Titles you rated
M. ButterflyRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
Namdev Bhau in Search of SilenceRated ★ 3.5
Second LifeRated ★ 4.5
The Man Who Bought the MoonRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Wicker ParkRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 4.5
Fallen AngelsRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0