Titles you rated
MassRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
Caddo LakeRated ★ 3.5
Mystic RiverRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
The Teachers' LoungeRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
The Hill of SecretsRated ★ 3.5
The GorgeRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 0.5
Tinker TickerRated ★ 2.5- The rain comes soonRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
A Ghost StoryRated ★ 2.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Close Your EyesRated ★ 4.5