Movies
Ratings
20
The ThievesRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5