Titles you rated
ERASEDRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 4.5
- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0