Titles you rated
Another ChildRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
Collective InventionRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
SnowdenRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0