Titles you rated
Chief KimRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 왜 우리는 대학에 가는가Rated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 1.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.5
Heading to the GroundRated ★ 0.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 0.5
SnowmanRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 2.5
SoulRated ★ 0.5
Jeong Do JeonRated ★ 3.5