Series
Ratings
39
Listen to My HeartRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.0
Angry MomRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
HealerRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0