Movies
Ratings
31
HerRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5