Movies
Ratings
108
The Maze RunnerRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
Another FamilyRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
Ghost SweepersRated ★ 2.5- PapaRated ★ 3.5
R2B: Return to BaseRated ★ 2.5