Series
Ratings
36
Heading to the GroundRated ★ 1.5
Wild RomanceRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0