Movies
Ratings
627
Love UntangledRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Troll FactoryRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
SoulRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
After YangRated ★ 3.0