Titles you rated
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
Con AirRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 1.0
Shallow HalRated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 1.0
Crush and BlushRated ★ 1.0
The Fifth ElementRated ★ 2.0
The HangoverRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 0.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5