Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 1.5
CruellaRated ★ 2.5
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 4.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 2.0
CatsRated ★ 1.5
Samjin Company English ClassRated ★ 1.5
From Up on Poppy HillRated ★ 3.5
Trolls World TourRated ★ 5.0
NewnessRated ★ 2.0
RebeccaRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
GreenlandRated ★ 1.5
TenetRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 5.0
OnwardRated ★ 3.5