Movies
Ratings
276
InterstellarRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 4.0
The TownRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 4.0
Saving Jessica LynchRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Wild ChildRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 2.5
Innocent StepsRated ★ 3.0