Movies
Ratings
778
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Close Your EyesRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0