Titles you rated
Tears of the DragonRated ★ 4.5- Kuk HeeRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
SandglassRated ★ 4.5- First LoveRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5