Titles you rated
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.5
Vertical LimitRated ★ 4.0
AlfieRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0