Movies
Ratings
203
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0