Titles you rated
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 2.5
Apocalypse NowRated ★ 4.5
KikujiroRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0