Movies
Ratings
45
Stanley Ka DabbaRated ★ 5.0
Painted Skin: The ResurrectionRated ★ 0.5
Only YouRated ★ 0.5
The Big BossRated ★ 5.0
The Big PictureRated ★ 5.0
Flash PointRated ★ 5.0
Fist of FuryRated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
Song for MarionRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
Tokyo TribeRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0