Movies
Ratings
121
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0