Movies
Ratings
32
ArrivalRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5
Who Am IRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0