Series
Ratings
138- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 5.0
Pyramid GameRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5
Run with the WindRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0