Movies
Ratings
332
FrankensteinRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
CanolaRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
For HorowitzRated ★ 3.5
TransamericaRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 5.0
PawnRated ★ 3.5
The Adam ProjectRated ★ 2.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Lucky Chan-silRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0