Series
Ratings
19
RevenantRated ★ 1.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0