Movies
Ratings
38
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Lights OutRated ★ 5.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0