Movies
Ratings
18
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0