Series
Ratings
13
HouseRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0