Titles you rated
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
The X Files: I Want to BelieveRated ★ 2.5
No BreathingRated ★ 2.0
The Happy LifeRated ★ 2.5
A Few Good MenRated ★ 3.5- BlackRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 3.5
Superman IIRated ★ 3.5
Hocus PocusRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Mortal Kombat: AnnihilationRated ★ 3.5
Walking TallRated ★ 3.0
Street Fighter: The Legend of Chun-LiRated ★ 2.0
The MarineRated ★ 2.5